Lot 204/239: Gemälde Ludwig Hartmann

850,00  --- zzgl. 22%

Gemälde Ludwig Hartmann
1835 München – 1902 München
„Pferdeportrait“
u. re. sign. u. dat. L Hartmann 1870
Öl/Lwd.(doubl.), 40 x 51 cm